Turbūt visi žinome, kiek laimės gali suteikti atnaujintas būstas. Nesvarbu, ar nuspręsite tik pakeisti baldus, ar norėsite atlikti kapitalinį remontą. Tiek vienu, tiek kitu atveju yra sunku tiksliai numatyti visas Jūsų laukiančias išlaidas. Net jeigu būsto atnaujinimui samdysite profesionalą, paruošiantį remonto sąmatą, vis vien gali iškilti nenumatytų išlaidų.
Štai kodėl apsimoka iš pradžių paimti paskolą ir tik po to pradėti būsto atnaujinimo darbus. Ieškodami palankiausio varianto, susipažinkite su kuo daugiau skirtingų kredito įmonių ir jų siūlomomis paskolų teikimo sąlygomis. Atminkite, kad paskolos paėmimas susijęs su tam tikrais finansiniais apribojimais ir yra susijęs su nemaža rizika. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje: Ką daryti, kad paskola būsto remontui netaptų našta?
Prieš skolindamiesi, surinkite kuo daugiau informacijos
Kai išsirinksite vieną konkretų finansinės paramos teikėją, būkite labai atidūs skaitydami paskolos gavimo sutartį. Be abejo, be būtinybės atidžiai susipažinti su paskolos teikimo sąlygomis, ne ką mažiau svarbus ir Jūsų gebėjimas kas mėnesį mokėti fiksuotas įmokas ir grąžinti paskolą laiku. Žinoma, kai kurios kredito įmonės leidžia vieną kartą atidėti paskolos grąžinimo terminą be papildomų mokesčių, bet tuo, ar tokia galimybė sudaroma, turite pasidomėti dar prieš imdami paskolą.
Viena iš galimybių pasiskolinti būsto atnaujinimui – Ferratum paskola. Žinoma, svarbu susipažinti su kuo daugiau greitąsias paskolas teikiančių įmonių, dėl aukščiau minėtų aspektų. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo lengviau bus žengti svarbų finansinį žingsnį. Šio žingsnio kaina labai priklausys ne tik nuo medžiagų, skirtų remontui, vertės, bet ir nuo to, ar samdysite šiam darbui atlikti statybininkus ar dizainerius. Šis kelias, norint atnaujinti namus – be abejo, lengvesnis ir greitesnis, tačiau kur kas brangesnis. Bet…
…Pigiau – ne visada reiškia geriau
Šiame informacijos amžiuje internete galima rasti daugybę patarimų, kaip savo rankomis atlikti vienus ar kitus remonto darbus. Pasirinkę šį kelią, žinoma, sutaupysite bent jau tiek, kiek kainuoja profesionalų darbas. Tačiau kyla klausimas, ar esate pakankamai kvalifikuotas, kad atliktumėte viską be meistrų pagalbos? Jeigu ne, geriau nerizikuoti vien ekonominiais sumetimais. Nes gali pasitvirtinti liaudies išmintis, kad taupumas tik atneš papildomų išlaidų.
Taip pat neverta taupyti statybinių ar apdailos medžiagų sąskaita. Pigus remontas ne būtinai reiškia kokybišką remontą. Tiksliau tariant, mažos investicijos į remontuojamą būstą beveik niekada nereiškia, kad Jūsų siekis sutaupyti pasitvirtins. Taip yra dėl paprastos, bet dažnai pasitvirtinančios taisyklės, kad kokybė atitinka kainą.
Ką daryti, jeigu norite pasiskolinti didelę sumą būsto atnaujinimui?
Susidarius tokiai situacijai, reikia gerai apmąstyti, kur imti paskolą, juk tiesiog būtina būti užtikrintiems, kad sutartį, paskolos gavimui pasirašysite su patikima organizacija. Geriausia tokiais atvejais pasikliauti ilgą patirtį turinčiomis ir atsakingomis paskolų įmonėmis. Kita išeitis – skolintis iš banko.
Tokiu atveju, Jums teks pasirūpinti nemažu kiekiu dokumentų, o kai kuriais atvejais, tam, kad gautumėte paskolą, gali tekti įkeisti nekilnojamąjį turtą, kurio remontui imate paskolą. Ši išeitis nėra viliojanti, bet ji beveik 100 procentų garantuoja, kad gausite paskolą, nes bankai turto įkeitimą laiko patikima paskolos grąžinimo garantija.
Išvados
Svarbiausia Jūsų užduotis, siekiant gauti paskolą būsto atnaujinimui – surinkti kuo daugiau informacijos apie šios finansinės paslaugos teikėjus, juos palyginti ir priimti palankiausią sprendimą. Atsakingai įvertinkite savo galimybes grąžinti paskolą laiku bei atitinkamomis mėnesinėmis įmokomis. Atsižvelgę į šiuos ir kitus, straipsnyje išvardintus, aspektus, ir įdėję daug nuoširdaus darbo, greitai džiaugsitės naujai suspindėjusiu būstu. Tad maišykite dažus ir – pirmyn!