Apie

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisija (toliau VTEK) turi surinkti ir kaupti valstybinėje tarnyboje dirbančių asmenų deklaruotų privačių interesų viešus duomenis. Deja, paprastos ir patogios paieškos tarp šių deklaracijų ši institucija nepateikia.

Mūsų nuomone, tokioje situacijoje nėra pakankamai skaidrumo ir nėra galimybių duomenų analizei. Todėl sukūrėme sistemą, kurioje nuskaitomos privačių interesų deklaracijos ir jas galima lengvai naršyti.

Deklaracijose iki 2012-08-01 nėra deklaracijos pildymo datos, nes jos buvo renkamos popieriuje. Deklaracijos nuo 2012-08-01 šią datą turi.

Taip pat pastebėsite, kai yra daug deklaracijų be nurodyto vardo, pavardės ir darbo vietos, tačiau su papildoma informacija (pvz. sandoriais, dovanomis ir kt.). Taip yra todėl, kad yra ribotas sąrašas pareigybių, kurių deklaracijos privalo būti viešos.

Deklaracijas surinkome remdamiesi įstatymo suteikta teise.

Funkcijos

Paprasta paieška - paprasta paieška pagal raktinį žodį ar kelis. Bus ieškoma per visų deklaracijų tekstus.

Detali paieška - detalioje paieškoje galite filtruoti deklaracijas pagal reikšminius žodžius, pvz. jeigu norite rasti deklarcijas, kuriose buvo deklaruoti dovanoti sklypai.

Didžiausi sandoriai - galite peržiūrėti 100 didžiausių sandorių, kurie buvo deklaruoti.

Naujausios deklaracijos - pateikiame naujausias iš VTEK sistemos nuskaitytas deklaracijas.

Priminimai - čia galite gauti priminimus apie savo deklaraciją, jeigu esate valstybės tarnautojas ir pranešimus apie rūpimų deklaracijų pasikeitimus.

Papildoma informacija

Jeigu kyla klausimų, nesidrovėkite parašyti į info@freedata.lt.

Duomenys iš VTEK atnaujinti 2016-07-15.
Dėmesio! Nuorodos į VTEK šiuo metu neveikia.