Savivaldybių tarybos 2015: kandidatų teistumas

Toliau nagrinėjame VRK duomenis apie kandidatus į savivaldybių tarybas. Šį kartą pjūvis pagal deklaracijoje pažymėtą tokį požymį:

9. Ar turite ką nurodyti pagal Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 36 straipsnio 12 dalyje išdėstytus reikalavimus, jeigu taip, įrašykite čia:
36 str. 12 d. „Kandidato į savivaldybės tarybos narius, kandidato į savivaldybės tarybos narius – merus anketoje asmuo, keliamas kandidatu į savivaldybės tarybos narius, keliamas ar išsikėlęs kandidatu į savivaldybės tarybos narius – merus, be šio straipsnio 11 dalyje nustatytos informacijos, turi nurodyti, jeigu jis po 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos ar užsienio valstybės teismo įsiteisėjusiu nuosprendžiu (sprendimu) buvo pripažintas kaltu dėl nusikalstamos veikos arba įsiteisėjusiu Lietuvos Respublikos ar užsienio valstybės teismo sprendimu bet kada buvo pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo, nepaisant to, ar teistumas išnykęs, ar panaikintas. Pateikdamas šią informaciją kandidato į savivaldybės tarybos narius, kandidato į savivaldybės tarybos narius – merus anketoje asmuo privalo nurodyti apkaltinamojo nuosprendžio (sprendimo) priėmimo valstybę (vietą), šį nuosprendį (sprendimą) priėmusios institucijos pavadinimą, apkaltinamojo nuosprendžio (sprendimo) priėmimo datą ir nusikalstamą veiką, už kurią asmuo buvo nuteistas. Šioje dalyje numatytos informacijos nurodyti neprivaloma, jeigu asmuo okupacinio režimo teismo buvo pripažintas kaltu dėl nusikaltimo valstybei. Pateikiant šioje dalyje nurodytą informaciją, kandidato į savivaldybės tarybos narius, kandidato į savivaldybės tarybos narius – merus anketoje taip pat pažymima, kad teismo sprendimu asmuo buvo pripažintas kaltu dėl nusikalstamos veikos, kuri vėliau dekriminalizuota, arba kad asmuo užsienio valstybės teismo buvo pripažintas kaltu dėl veikos, kuri pagal Lietuvos Respublikos teisę nelaikoma nusikalstama ar už kurią patraukimas baudžiamojon atsakomybėn laikomas politiniu persekiojimu“.

Reikia pastebėti, kad ir 2010 metų kadencijos duomenis pirmiausia susirinkome, norėdami suskaičiuoti būtent šį požymį. Informaciją apie šią kadenciją dirbusius teistuolius rasite senajame savivaldybių tarybų infografike: www.freedata.lt/savivaldybes/.

Na, o šį kartą turime 266 – tiek kandidatų į savivaldybių tarybas yra teisti.

Pjūvis pagal partijas:

Teisti kandidatai Viso kandidatų Santykis Partija
50 1750 2,86% Darbo partija
40 1746 2,29% Partija Tvarka ir teisingumas
27 2491 1,08% Lietuvos socialdemokratų partija
22 2063 1,07% Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
18 1963 0,97% Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
19 1540 1,23% Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
17 956 1,88% Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
15 227 6,61% Lietuvos liaudies partija
5 77 6,49% Respublikonų partija
4 50 8,00% „Šilališkių“ visuomeninis rinkimų komitetas
4 83 4,82% „Drąsos kelias“ politinė partija
3 19 15,79% Visuomeninis rinkimų komitetas „Mindaugo Gervaldo susivienijimas „Prieš korupciją“
2 90 2,22% Žemaičių partija
2 34 5,88% Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“
2 86 2,33% Lietuvos rusų sąjunga
2 18 11,11% Visuomeninis rinkimų komitetas „Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio“
2 29 6,90% Kovotojų už Lietuvą sąjunga
2 135 1,48% Lietuvos žaliųjų partija
2 72 2,78% Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
2 12 16,67% Save išsikėlę kandidatai
2 67 2,99% Tautininkų sąjunga
2 24 8,33% Visuomeninis rinkimų komitetas “Nepartinių palangiškių sąjūdis”
2 15 13,33% „Vilkmergės“ visuomeninis rinkimų komitetas
1 14 7,14% Visuomeninis rinkimų komitetas „Už ateitį ir teisingumą, remiami Puteikio“
1 18 5,56% Algirdo Mačiulaičio visuomeninis rinkimų komitetas
1 33 3,03% Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ (Klaipėdos miesto savivaldybė)
1 54 1,85% Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Alytų“
1 16 6,25% Visuomeninis rinkimų komitetas „Laimutės Šlamienės ir Algirdo Fergelio komitetas Radviliškyje „Už meilę žmogui“
1 40 2,50% Visuomeninis rinkimų komitetas „Švari savivalda“
1 37 2,70% Visuomeninis rinkimų komitetas „Puteikis plius“
1 49 2,04% Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ (Švenčionių rajono savivaldybė)
1 30 3,33% Visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas – kitokia Lietuva“
1 47 2,13% Rokiškio krašto koalicija UŽ LAISVĘ AUGTI
1 16 6,25% Visuomeninis rinkimų komitetas „Kupiškio kraštą keiskime kartu“
1 20 5,00% Visuomeninis rinkimų komitetas „Permainų laikas“
1 45 2,22% Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“
1 20 5,00% Visuomeninis rinkimų komitetas „Alytaus piliečiai“
1 18 5,56% Visuomeninis rinkimų komitetas „A. Bacevičiaus pilietinis sąrašas“
1 17 5,88% Visuomeninis rinkimų komitetas „Laisvieji piliečiai“
1 18 5,56% Visuomeninis rinkimų komitetas „A. Liogės sąrašas, remiamas N. Puteikio“
1 23 4,35% Visuomeninis rinkimų komitetas „Alytaus sąjūdis“

Ir visas šių kandidatų sąrašas:

Vardas Savivaldybė Partija
Julius Kazėnas Ukmergės rajono
Jurijus Subotinas Visagino
Raimundas Čiegis Alytaus miesto „Drąsos kelias“ politinė partija
Audronė Skučienė Kauno rajono „Drąsos kelias“ politinė partija
Gintautas Jonikas Kauno rajono „Drąsos kelias“ politinė partija
Saulius Jasevičius Kauno rajono „Drąsos kelias“ politinė partija
Feliksas Beržinis Šilalės rajono „Šilališkių“ visuomeninis rinkimų komitetas
Laimonas Bernickis Šilalės rajono „Šilališkių“ visuomeninis rinkimų komitetas
Rimantas Baliutavičius Šilalės rajono „Šilališkių“ visuomeninis rinkimų komitetas
Stasys Jaunius Šilalės rajono „Šilališkių“ visuomeninis rinkimų komitetas
Aleksandras Bulgarauskas Ukmergės rajono „Vilkmergės“ visuomeninis rinkimų komitetas
Vytautas Martyšius Ukmergės rajono „Vilkmergės“ visuomeninis rinkimų komitetas
Algirdas Mačiulaitis Jurbarko rajono Algirdo Mačiulaičio visuomeninis rinkimų komitetas
Kęstutis Stupuras Akmenės rajono Darbo partija
Meilutė Kaminskienė Akmenės rajono Darbo partija
Tomas Dumsevičius Akmenės rajono Darbo partija
Gintaras Truncė Alytaus miesto Darbo partija
Danielius Jakubavičius Alytaus rajono Darbo partija
Algis Četrauskas Druskininkų Darbo partija
Gintaras Apanavičius Elektrėnų Darbo partija
Linas Bendikas Jonavos rajono Darbo partija
Povilas Mikalajūnas Joniškio rajono Darbo partija
Ernestas Varanka Kalvarijos Darbo partija
Gediminas Bobina Kalvarijos Darbo partija
Juozas Klemas Kalvarijos Darbo partija
Marytė Pakarskienė Kalvarijos Darbo partija
Vilija Rentelienė Kalvarijos Darbo partija
Andžela Šakinienė Klaipėdos rajono Darbo partija
Algimantas Šoblinskas Kretingos rajono Darbo partija
Modestas Puišė Kupiškio rajono Darbo partija
Virginijus Andrijauskas Kupiškio rajono Darbo partija
Darius Jankauskas Lazdijų rajono Darbo partija
Alius Riškevičius Marijampolės Darbo partija
Vladas Eidukaitis Marijampolės Darbo partija
Alvydas Gudunavičius Mažeikių rajono Darbo partija
Valdas Vainauskas Molėtų rajono Darbo partija
Asafas Alachverdijevas Pagėgių Darbo partija
Gintautas Šeputis Pagėgių Darbo partija
Kęstutis Grublys Pagėgių Darbo partija
Šarūnas Bendikas Pagėgių Darbo partija
Antanas Kieža Pakruojo rajono Darbo partija
Gintautas Sodaitis Prienų rajono Darbo partija
Justinas Mikalauskis Prienų rajono Darbo partija
Raimondas Bublys Radviliškio rajono Darbo partija
Virgilijus Šidlauskas Radviliškio rajono Darbo partija
Erikas Spila Raseinių rajono Darbo partija
Jonas Zėringis Raseinių rajono Darbo partija
Romaldas Zubiela Raseinių rajono Darbo partija
Rolandas Aglinskas Rietavo Darbo partija
Liucija Bliūdžiuvienė Rokiškio rajono Darbo partija
Vidmantas Karpavičius Rokiškio rajono Darbo partija
Vidmantas Maželis Rokiškio rajono Darbo partija
Stasys Radzevičius Šalčininkų rajono Darbo partija
Vasilij Suckel Šalčininkų rajono Darbo partija
Julius Jusevičius Šiaulių miesto Darbo partija
Romaldas Vainauskas Šiaulių miesto Darbo partija
Alvydas Petryla Šiaulių rajono Darbo partija
Edmundas Kvecys Šilalės rajono Darbo partija
Rimas Stepaitis Širvintų rajono Darbo partija
Stanislovas Zabarauskas Širvintų rajono Darbo partija
Jonas Bičkauskas Varėnos rajono Darbo partija
Rimas Grincevičius Varėnos rajono Darbo partija
Rimvydas Podolskis Zarasų rajono Darbo partija
Giedrius Gedminas Kauno miesto Kovotojų už Lietuvą sąjunga
Visvaldas Marijus Mažonas Kauno miesto Kovotojų už Lietuvą sąjunga
Sergej Kazunko Klaipėdos miesto Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ (Klaipėdos miesto savivaldybė)
Irena Beinar Švenčionių rajono Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“ (Švenčionių rajono savivaldybė)
Albinas Kvietkauskas Alytaus miesto Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Rima Šermukšnienė Joniškio rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Stasys Makaveckas Joniškio rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Edmundas Martinaitis Kazlų Rūdos Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Vytautas Kanevičius Kazlų Rūdos Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Romualdas Aidietis Molėtų rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Valdas Jasonas Panevėžio miesto Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Valdemaras Jasevičius Šilalės rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Inga Šarakauskė Šilutės rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Tomas Pocius Šilutės rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Juozas Baliukonis Širvintų rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Arvydas Petrulis Telšių rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Giedrius Jakštonis Utenos rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Juozas Skindaras Varėnos rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Oskaras Golambiauskas Varėnos rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Rimantas Radžius Varėnos rajono Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Artūras Zuokas Vilniaus miesto Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Marija Korkut Visagino Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)
Nerijus Niūklys Kalvarijos Lietuvos liaudies partija
Nerijus Šidlauskas Kalvarijos Lietuvos liaudies partija
Andrejus Petuškinas Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Aurimas Jakaitis Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Einius Tonka Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Marius Janavičius Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Mindaugas Blaževičius Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Mindaugas Raudonaitis Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Modestas Švedavičius Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Nerijus Visbarkas Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Sirmantas Skrebė Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Vytautas Žagūnis Panevėžio miesto Lietuvos liaudies partija
Michailas Rostovskis Šiaulių miesto Lietuvos liaudies partija
Viktoras Karpenko Šiaulių miesto Lietuvos liaudies partija
Rimantas Kumpis Visagino Lietuvos liaudies partija
Algimantas Katukevičius Alytaus miesto Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Tautvydas Vertinskas Alytaus miesto Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Albinas Aleškevičius Alytaus rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Gitana Uscilienė Elektrėnų Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Darius Didžbalis Jonavos rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Janina Augustinaitienė Joniškio rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Leonardas Rumševičius Kaišiadorių rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Robertas Masionis Kalvarijos Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Brigita Bingelytė Kauno miesto Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Aidas Krunglevičius Kazlų Rūdos Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Rimvydas Čereška Kėdainių rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Jonas Mažeiko Klaipėdos miesto Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Darius Skališius Kretingos rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Kęstutis Mekšėnas Kupiškio rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Rolandas Čėpla Lazdijų rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Vidmantas Mitkus Palangos miesto Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Jonas Varkalys Plungės rajono Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Osman Kacijev Visagino Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Andrej Gorbatenkov Vilniaus miesto Lietuvos rusų sąjunga
Nikolaj Šalkovskij Vilniaus miesto Lietuvos rusų sąjunga
Antanas Jodauga Alytaus miesto Lietuvos socialdemokratų partija
Virgilijus Pranskevičius Alytaus rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Žydrūnas Navickas Alytaus rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Nerijus Pinelis Elektrėnų Lietuvos socialdemokratų partija
Arvydas Balčiūnas Jonavos rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Birutė Gailienė Jonavos rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Gintautas Navickas Jurbarko rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Darius Karsokas Kazlų Rūdos Lietuvos socialdemokratų partija
Linas Trečiokas Kazlų Rūdos Lietuvos socialdemokratų partija
Gintaras Baigys Lazdijų rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Darius Kemeraitis Marijampolės Lietuvos socialdemokratų partija
Danas Paluckas Palangos miesto Lietuvos socialdemokratų partija
Darius Rutė Palangos miesto Lietuvos socialdemokratų partija
Povilas Vadopolas Panevėžio miesto Lietuvos socialdemokratų partija
Juozas Medveckas Šakių rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Stefan Tomaševskij Šalčininkų rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Valdemar Tomaševskij Šalčininkų rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Antanas Leščauskas Šilalės rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Sigitas Šeputis Šilutės rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Povilas Petkevičius Širvintų rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Antanas Donėla Skuodo rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Kęstutis Sakalauskas Skuodo rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Romualdas Galdikas Skuodo rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Giedrius Smolskas Trakų rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Algimantas Kacevičius Ukmergės rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Edvardas Vinskus Ukmergės rajono Lietuvos socialdemokratų partija
Gintautas Paluckas Vilniaus miesto Lietuvos socialdemokratų partija
Gintautas Šapoka Alytaus rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Jonas Vaičekonis Biržų rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Arvydas Gasys Jonavos rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Kęstutis Naujokas Jurbarko rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Vladas Juozaitis Kauno rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Rolandas Liutkevičius Kėdainių rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Kristina Šilinskienė Kelmės rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Germanas Čepas Klaipėdos miesto Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Bronius Markauskas Klaipėdos rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Žilvinas Aukštikalnis Kupiškio rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Juozapas Stūronas Pagėgių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Algimantas Deveikis Panevėžio rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Marijus Kaktys Plungės rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Juozapas Glinskis Radviliškio rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Marija Jurgilienė Šakių rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Saulius Rakauskas Šakių rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Česlovas Greičius Šiaulių rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Vitalijus Chaleckis Trakų rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Saulius Guntulis Zarasų rajono Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Audrius Janulaitis Kauno rajono Lietuvos žaliųjų partija
Kęstutis Turonis Vilniaus miesto Lietuvos žaliųjų partija
Gintaras Šurkus Alytaus miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Nerijus Abromaitis Alytaus miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Ona Šadauskienė Alytaus miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Petras Jukonis Biržų rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Nerijus Kobelevas Elektrėnų Partija Tvarka ir teisingumas
Vytautas Kližentis Jonavos rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Albinas Rubinas Kalvarijos Partija Tvarka ir teisingumas
Audrius Kibilda Kauno miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Justinas Daubara Kauno miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Tomas Domarkas Kauno miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Egidijus Haroldas Petruitis Kauno rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Jolanta Kereišienė Kazlų Rūdos Partija Tvarka ir teisingumas
Saulius Barauskis Kelmės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Edgaras Bernotas Klaipėdos miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Antanas Rumša Klaipėdos rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Sigitas Karbauskas Klaipėdos rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Danas Baronas Kupiškio rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Ričardas Puntuzas Kupiškio rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Viktoras Valceris Neringos Partija Tvarka ir teisingumas
Algimantas Domarkas Palangos miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Justinas Masalskas Palangos miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Edmundas Samulionis Plungės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Stasys Bisikirskas Prienų rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Gediminas Lipnevičius Radviliškio rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Rimantė Varnavičienė Radviliškio rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Algirdas Kazinavičius Rokiškio rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Gintaras Mikolaitis Šiaulių miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Irma Borusevičienė Šiaulių miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Sergejus Trifanovas Šiaulių miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Valdas Baužas Šiaulių rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Antanas Kairevičius Šilalės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Jonas Pudžiuvys Šilalės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Petras Bartkus Šilalės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Tomas Andreikus Šilalės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Danguolė Andružienė Skuodo rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Pranciškus Šmukšta Telšių rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Vytautas Šilinskas Telšių rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Mindaugas Mykolas Tamošiūnas Ukmergės rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Saulius Kapčius Utenos rajono Partija Tvarka ir teisingumas
Anatolijus Larionovas Vilniaus miesto Partija Tvarka ir teisingumas
Edverdas Rimkus Pagėgių Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
Viktoras Milašauskas Pagėgių Politinė partija „Lietuvos sąrašas“
Darius Naudžiūnas Biržų rajono Respublikonų partija
Sigutė Kiaulėnienė Biržų rajono Respublikonų partija
Arūnas Kisevičius Kauno miesto Respublikonų partija
Gintaras Dubinas Kauno miesto Respublikonų partija
Vytautas Jurevičius Kauno miesto Respublikonų partija
Regimantas Strumskys Rokiškio rajono Rokiškio krašto koalicija UŽ LAISVĘ AUGTI
Andrius Andrijauskas Klaipėdos miesto Tautininkų sąjunga
Marius Šileika Klaipėdos miesto Tautininkų sąjunga
Gintautas Radžiukynas Alytaus rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Ramūnas Alminas Jurbarko rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Vytautas Pažėra Kaišiadorių rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Gintautas Tamulaitis Kauno miesto Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Andrius Rimiškis Klaipėdos rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Janina Želnienė Klaipėdos rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Renata Lont Kretingos rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Dainius Bardauskas Kupiškio rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Saulius Dugnas Kupiškio rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Antanas Mikuckis Marijampolės Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Laimutis Lapėnas Molėtų rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Rimantas Verbaitis Molėtų rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Alvidas Vasiliauskas Pakruojo rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Egidijus Norvilas Rietavo Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Tomas Liorencas Šilutės rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Paulius Poškys Skuodo rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Virgilijus Pajarskas Skuodo rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Juozas Butkevičius Telšių rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Vytautas Česnaitis Ukmergės rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Arūnas Kudrevičius Utenos rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Vidmantas Tamošiūnas Utenos rajono Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Rokas Žilinskas Visagino Tėvynės sąjunga Lietuvos krikščionys demokratai
Eimutis Židanavičius Palangos miesto Visuomeninis rinkimų komitetas “Nepartinių palangiškių sąjūdis”
Mindaugas Nesteckis Palangos miesto Visuomeninis rinkimų komitetas “Nepartinių palangiškių sąjūdis”
Redas Klionovskis Telšių rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „A. Bacevičiaus pilietinis sąrašas“
Arūnas Liogė Anykščių rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „A. Liogės sąrašas, remiamas N. Puteikio“
Marius Grišmanauskas Alytaus miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Alytaus piliečiai“
Vilius Putkis Alytaus miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Alytaus sąjūdis“
Kęstutis Pūkas Kauno miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Kaunas – kitokia Lietuva“
Alvydas Balčiūnas Mažeikių rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Kitaip“
Vytautas Stančikas Kupiškio rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Kupiškio kraštą keiskime kartu“
Romualdas Selvenis Radviliškio rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Laimutės Šlamienės ir Algirdo Fergelio komitetas Radviliškyje „Už meilę žmogui“
Laurynas Skurvidas Šiaulių miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Laisvieji piliečiai“
Andrius Račkauskas Šiaulių miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Mindaugo Gervaldo susivienijimas „Prieš korupciją“
Mindaugas Gervaldas Šiaulių miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Mindaugo Gervaldo susivienijimas „Prieš korupciją“
Saulenis Rimkevičius Šiaulių miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Mindaugo Gervaldo susivienijimas „Prieš korupciją“
Mindaugas Muižininkas Skuodo rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Permainų laikas“
Tomas Kašinskas Klaipėdos miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Puteikis plius“
Dmitrij Charčenko Zarasų rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Švari savivalda“
Povilas Tamulynas Alytaus miesto Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Alytų“
Rolandas Raudonius Šilalės rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Už ateitį ir teisingumą, remiami Puteikio“
Arūnas Vaidogas Prienų rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“
Gintaras Mozūras Prienų rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“
Vytautas Stasytis Tauragės rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio“
Zigmantas Grikšelis Tauragės rajono Visuomeninis rinkimų komitetas „Z. Grikšelio komanda, remiama N. Puteikio“
Stasys Gvažiauskas Klaipėdos miesto Žemaičių partija
Tomas Monkevičius Klaipėdos miesto Žemaičių partija

4 mintys apie “Savivaldybių tarybos 2015: kandidatų teistumas”

    1. Lentelę susirūšiuoti galite taip, kaip Jums patogiau, paspaudę ant lentelės antraštės langelių :)

Komentavimo galimybė išjungta.